fbpx
rtext rtext

СМАК АЗІЇ ВЖЕ ПОРУЧ

Далі смачніше
blacka
Рецепт ролу Золотий Дракон
Рецепт ролу Золотий Дракон
Рецепт макі ролу з вугром
Рецепт макі ролу з вугром
Рецепт ролу Каліфорнія з копченим вугром в кунжуті
Рецепт ролу Каліфорнія з копченим вугром в кунжуті
Рецепт ролу з лососем у рисовому папері
Рецепт ролу з лососем у рисовому папері
Рецепт норі макі
Суші норімакі
Рецепт ролів з куркою
Рецепт ролів з куркою
Запечені роли з мідіями
Запечені роли з мідіями
Суші буріто
Суші буріто
Боніто роли
Боніто роли
Кімбап (корейські роли)
Рецепт кімбап
Рецепт ролу Філадельфія з копченим вугром
Рецепт ролу Філадельфія з копченим вугром
Рецепт ролу Каліфорнія з копченим вугром в ікрі масаго
Рецепт ролу Каліфорнія з копченим вугром в ікрі масаго
Овочевий рол в кунжуті
Рецепт овочевого ролу в кунжуті
Рецепт макі ролу з огірком
Рецепт макі ролу з огірком
Рецепт ролу футомакі з овочами
Рецепт ролу футомакі з овочами
Філадельфія з лососем
Рецепт ролу Філадельфія з лососем
Макі ролл з крабовим мясом
Рецепт макі ролу з крабовим м'ясом
Рецепт макі рол з лососем
Рецепт макі ролу з лососем
Футомакі з лососем
Рецепт ролу футомакі з лососем
Калифорния с лососем в икре мойвы
Рецепт ролу Каліфорнія з лососем в ікрі Масаго
Калифорния с лососем в кунжуте
Рецепт ролу Каліфорнія з лососем в кунжуті
Рецепт роллу в кунжуті з вершковим сиром і грибами шиїтаке
Рецепт роллу в кунжуті з вершковим сиром і грибами шиїтаке
Спрінг-роли з овочами в рисовому папері
Спрінг-роли з овочами в рисовому папері

Рецепти суші та ролів

Відкриваючи для себе основи японської кухні, ми зворушені дбайливим ставленням японців до дарів природи. Основним правилом вибору їжі в Японії є якісний продукт, вирощений в природних умовах. Тільки найкраще, що створила природа, японці вважають гідним для подачі на стіл.

Традиційно, в Японії приготування їжі – це розкриття корисних її властивостей, вживання в їжу повного потенціалу, закладеного природою в продукт, для зміцнення сили і здоров’я людини. Напевно, саме дотримання такої філософії зробило з японців націю довгожителів, а японська кухня набула всесвітньої популярності.

Однією із найбільш відомих страв японської кухні стали суші – мініатюрні кульки з рису, прикрашені всілякими начинками з риби, овочів, м’яса або яєць. Деякі види начинок укладають всередині рисового шару, обгорнутого водоростями норі, і нарізають кружечками.

Окремі види суші здобули всесвітню славу, їх використовують в мережевих закладах, пов’язаних з японським харчуванням. Наприклад, рецепт ролу Філадельфія з лососем подають в японських ресторанах всього світу. Виглядають вони надзвичайно ефектно і мають яскравий впізнаваний смак.

Рецепт суші легко відтворити в домашніх умовах із невеликого набору продуктів навіть початківцю в кулінарії. А шанувальники японської кухні і гурмани можуть скласти величезні колекційні сети для урочистих подій.

Чи можна приготувати суші вдома, як у ресторані?

Питання ще недавно залишалося без відповіді, але зараз ми відповідаємо на нього однозначно позитивно. Рецепт приготування суші з покроковим рецептом від Katana відтворює точну послідовність дій, описує технологію створення ролів від початку обробки компонентів до подачі на стіл.

Чому ми впевнені, що використовуючи наш рецепт суші вдома, у вас вийде точнісінько така їжа, як із ресторану? Відкриємо маленький секрет: рецепти і є з ресторану! Наш бренд шеф, який навчає кухарів ресторану, ділиться з вами своїми секретами й рецептами суші та ролів, які готує для своїх клієнтів. Ми детально записали всі кроки, щоби ви могли експериментувати з приготуванням паназіатських страв.

Для повної впевненості у відтворенні оригінального смаку рекомендуємо подбати про придбання продуктів від Katana. Вони найбільш точно відповідають оригінальним японським продуктам за властивостями інгредієнтів. Ви можете їх купити в інтернетмагазинах і торговельних мережах Prom.ua і Rozetka. Крім того, супермаркети пропонують ряд спеціальних приправ, олій, оцтів для отримання яскравого смаку та гармонійного поєднання компонентів. Ось чому ми впевнені, що рецепт ролів у вас неодмінно вийде таким же, як в ресторані.

Які популярні рецепти суші та ролів можна знайти на сайті Katana?

Збираючись готувати рецепт суші вдома, краще почати з улюбленого смаку, який вам найбільше сподобався та смак якого ви запам’ятали. Ви зможете відтворити всі нюанси самостійно, а за допомогою лайфхаків на нашому сайті зробити подачу страви чудовою і незабутньою для шанувальників ваших кулінарних витворів. Тут розміщені види суші та ролів із різноманітними начинками і докладним описом процесу. Серед них популярні:

ефектні:

  • рецепт спринг-ролів із овочами в рисовому папері,
  • рецепт ролу з лососем в рисовому папері.

оригінальні:

  • рецепт овочевих ролів у кунжуті,
  • рецепт макі ролу з огірком,

та багато інших.

Японські суші та роли чудові, але... будемо відверті. Якщо з першої спроби вас раптом спіткає невдача або рецепт суші в домашніх умовах не вийде таким, як ви мрієте чи куштували в ресторані, перечитайте уважно рецепт і продумайте, де саме могла статися помилка. І звісно, робіть нові спроби, вигадуйте свої рецепти. Бажаємо успіхів!

назад
Рецепти суші та ролів