fbpx

Як маринувати яйця для рамену?

Дві половинки маринованих яєць – це невід’ємна частина справжнього японського супу рамен. Їх ніжний смак і текстура додають страві особливого шарму. Пропонуємо вам прості та дієві поради від бренд-шефу Іллі Червенко, як маринувати яйця для супу рамен, використовуючи якісні інгредієнти від Katana.

Крок 1: Підготовка яєць

Як варити яйця - проколювати їх голкою

Перед приготуванням зробіть невеликий отвір голкою в шкарлупі кожного яйця. Це допоможе уникнути розтріскування під час варіння та забезпечить ідеально гладку поверхню яйця.

Крок 2: Варіння яєць

Як варити яйця для рамену

Помістіть яйця у киплячу воду та відваріть протягом 6 хвилин. Цей час дозволить досягти ідеального стану, коли білок вже зварений, а жовток залишається ніжним і злегка рідким.

Крок 3: Охолодження яєць

Достаньте яйця з киплячої води та одразу окуніть їх в холодну воду. Це зупинить процес приготування і полегшить подальше очищення шкарлупи.

Крок 4: Підготовка маринаду

Для маринаду змішайте:

Крок 5: Маринування яєць

Маринування яєць для рамену

Очистіть охолоджені яйця від шкарлупи і помістіть їх у підготовлений маринад. Залиште яйця в маринаді мінімум на 2 години. За цей час вони набудуть характерного смаку та кольору, який так цінують шанувальники рамену.

Крок 6: Додавання яєць до рамену

Суп рамен з яйцем

Перед подачею додайте мариновані яйця до готового супу рамену. Розріжте яйця навпіл, щоб продемонструвати їх апетитний жовток, і насолоджуйтесь смаком справжнього японського рамену у себе вдома.

Дотримуючись цієї простої інструкції, ви зможете приготувати ідеальні мариновані яйця для рамену в себе вдома, які зроблять вашу страву ще більш смачною та автентичною. А як приготувати суп рамен читайте в Рецепт місо рамену. Насолоджуйтесь кулінарною подорожжю з інгредієнтами від Katana!

Rectangle