fbpx

Суші вдома без бамбукового килимка – це легко

Бамбуковий килимок — найважливіший інструмент для приготування ролів. Але іноді макісу немає під рукою — пізній час, всі магазини закриті, килимок пошкодився або загубився, а всі інгредієнти для приготування суші вдома в наявності й хочеться приготувати улюблену страву прямо тут і зараз. Тоді виникає питання — чим замінити килимок для суші?

Чим можна замінити бамбуковий килимок?

Якщо макісу немає під рукою, є кілька варіантів як загорнути суші без циновки, що можна використовувати замість килимка для суші:

 • харчову плівку;
 • пергамент;
 • фольгу;
 • бамбукову серветку з окремих сегментів.

Як загорнути роли без спеціального килимка?

Можна згорнути цілком пристойні суші без спеціального килимка, використовуючи підручні засоби. Так як же краще зробити роли без килимка, ми пропонуємо вам такі перевірені способи:
За допомогою фольги.

 1. Перед тим, як зробити суші без килимка, виріжте кілька прямокутних аркушів завбільшки як справжній бамбуковий килимок (звичайний розмір — 27х27 см).
 2. Накладіть їх один на одного, щоб отримати один досить щільний лист.
 3. Загорніть рол, як ви це робите за допомогою звичайного килимка — великими пальцями, утримуючи начинку вказівними пальцями. Потім наріжте рулет на 6–8 частин і подавайте до столу.

За допомогою пергаменту.

 1. Виріжте лист з щільного пергаменту завбільшки з килимок.
 2. Накрийте його харчовою плівкою або целофановим пакетом.
 3. Покладіть лист норі шорстким боком догори, викладіть щільним шаром рис, додайте начинку і загорніть рол як зазвичай.

За допомогою бамбукової серветки.

 1. Обгорніть серветку кількома шарами харчової плівки.
 2. Розкладіть лист норі, нанесіть на нього шар рису, викладіть начинку.
 3. Загорніть суші вдома без бамбукового килимка, як ви це зазвичай робите за допомогою макісу.

Звісно, є ситуації, коли макісу немає під рукою і доводиться шукати альтернативні варіанти, як крутити суші без килимка. Але якщо ж ви просто хочете спробувати приготувати свій перший рол, краще не використовувати підручні засоби, щоб результат вас не розчарував — тренуватися все-таки потрібно на правильних приборах. Для ідеального результату найкраще використовувати спеціальний бамбуковий килимок, адже у суші, загорнутих з його допомогою, є свої переваги.

 1. Естетичний вигляд. Завдяки тому, що пластини килимка з одного боку пласкі, поверхня ролів завжди виходить рівною, гладенькою. До того ж, вони дозволяють сформувати не лише круглі, а і квадратні або трикутні суші, що дозволить зробити красивий оригінальний сет.
 2. Щільність. За допомогою досить твердих пластин виходить тугий рулет, який не розвалиться від першого дотику.
 3. Правильна структура. За допомогою килимка роли можна сформувати швидко, завдяки чому не відбувається змішування шарів норі, рису та начинки. Це не лише робить зріз красивим і чітким, але і зберігає смакові властивості страви.

Тепер вам відомо, як приготувати роли в домашніх умовах без килимка. Впевнені, що з нашими порадами у вас завжди будуть виходити гарні смачні суші!

Rectangle