fbpx

Місо суп – як і чим правильно їсти

Місосіру — одна з улюблених страв японців, суп на основі бульйону з місо-пасти та водоростей вакаме. Без нього не проходить практично жоден день — його їдять на сніданок, обід і вечерю, тому кожному любителю японської кухні варто знати, як їсти місо суп. Ми зібрали для вас лайфхаки, які дозволять вам зробити трапезу максимально автентичною!

Чим їсти місо суп?

Існує два види приборів для місо-супу:

  • Спеціальна порцелянова ложечка, якою зачерпують бульйон і дрібні компоненти страви (наприклад, зелену цибулю чи кунжут);
  • Бамбукові палички, за допомогою яких вибирають шматочки начинки.

Як правильно їсти суп місо?

Існує безліч різновидів цієї страви, тому все залежить від того, в якому саме вигляді вам його подадуть. Є кілька варіантів, і ми з задоволенням вам про них розповімо.

  1. Як їсти легкий місо-суп

Суп, який зазвичай подають після трапези для легкого перетравлення їжі, складається тільки з пасти місо, води та водоростей вакаме. Його п’ють прямо з піали, не використовуючи ложку.

  1. Як правильно їсти місо суп із рисом та іншими основними стравами

Зазвичай у цьому випадку подають одразу три страви — місосіру, відварений рис і м’ясо чи овочі. Їх їдять за так званим принципом трикутника: спочатку роблять невеликий ковток супу, потім потроху рису і основної страви. Коли їжа закінчиться, з’їжте вакаме, що залишилися на дні піали, за допомогою паличок.

  1. Як правильно їсти місо суп із начинками в якості основного блюда

Рідину відпивають невеликими ковтками з піали чи використовують для цього спеціальну ложечку, а тверді інгредієнти їдять за допомогою паличок.

Тепер ви знаєте, як їдять місо суп. Якщо ви хочете приготувати його в домашніх умовах, вам точно знадобиться місо паста від Катана! Також на нашому сайті ви зможете знайти інші рецепти азіатських страв, які допоможуть урізноманітнити ваше щоденне меню. 

Rectangle