Про компанію

Подарок от торговой марки Катана

ТМ Катана Вконтакте  ТМ Катана на Facebook  Написать письмо ТМ Катана  Сайт ТМ Катана на украинском языке  Сайт ТМ Катана на русском языке

ТМ Катана – це широкий асортимент  продуктів і інгредієнтів  для японської і паназіатської кухні.  Ми знайомимо українських споживачів з кулінарними традиціями народів світу і забезпечуємо всім необхідним для приготування справжніх традиційних страв.

Місія ТМ Катана полягає в тому, щоб пропонувати споживачам тільки високоякісні продукти, розвивати культуру споживання здорової натуральної їжі, надихати на створення справжніх кулінарних шедеврів своїми руками.

Ми дбаємо про те, щоб наша продукція була доступною.  Продукція ТМ Катана широко представлена в основних торгівельних мережах України і відрізняється прийнятними для українських споживачів цінами.


Наш основний пріоритет –  стабільно висока якість. Завдяки цьому ТМ Катана – бренд № 1 в категорії продуктів і інгредієнтів для японської і паназіатської кухні, що підтверджується багаторічною довірою споживачів.

В асортименті ТМ Катана – широка лінійка соєвих соусів натурального бродіння, традиційних тайських соусів, екзотичних спецій і приправ, а також повний перелік високоякісних інгредієнтів для приготування суші.

Особливе місце в асортименті займають набори продуктів і інгредієнтів для приготування найбільш популярних японських і паназіатських страв. До складу наборів  входять детальні ілюстровані інструкції, керуючись якими можна легко приготувати екзотичну страву з першого разу.

Ми постійно розширюємо асортимент, враховуючі останні тенденції кулінарної моди і побажання наших споживачів.

Готувати з Катаною – легко і захоплююче! Просто спробуйте!